| Ella27 a întrebat:

Cu as putea sa imi fac o coada de cal tapetata ca aici, Funda https://www.google.ro/......ps?/search

Răspuns Câştigător
| ifi a răspuns:

Poti sa iti prinzi parul super strans cam in varful capului si tragi fire din varf ca sa se umfle, sau poti sa itiprinzi cu o clama sau cu agrafe parul umflat sun si dupa te prinzi la par ntr-o coada... dupa iti iei agrafele cau clamasi parul o sa ramana umflat si dupa iti iei o suvita de par pe care ti o infasiori ca sa nu se vada motulsi prinzi cu o agrafa ca sa stea :*