| anonim_4396 a întrebat:

Ma gandeam sa-mi schimb tunsoarea parului. Vrusem sa ma tund in forma de V, adica asa : https://www.google.ro/......ps?/search
si sa imi fac breton asimetric, adica asa : https://www.google.ro/......ps?/search
I-am spus surorii mele ce am de gand sa fac si mi-a spus ca nu-mi pot face niciun fel de breton, fiindca am varticus. Puteti sa-mi spuneti daca pot sa fac ceva in privinta varticusul sau ce alta freza mi-as putea face? Ofer funda si va rog, este foarte important pentru mine sa-mi schimb frizura!

3 răspunsuri:
| thezbx a răspuns:

Pai s-ar putea sa iti fie greu sa aranjezi bretonul daca ai varticus, oare daca il faci in partea cealalta nu merge?

| anonim_4396 explică (pentru thezbx):

Tu sa-mi spui mie laughing.

| thezbx a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu pot sa iti spun daca nu stiu cum arati si unde il ai, incearca sa iti piepteni parul ca si cand ai avea breton si vezi daca sta, incearca si pe o parte si pe cealalta, daca sta inseamna ca poti sa iti faci breton, daca nu, nu