| Barbaraaa a întrebat:

Cu ce as putea asorta niste colanti negri din dantela?

5 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Asa cum spunea și justsmile8, cred ca cel mai bine s-ar potrivi cu o bluza asimetrica (mai lunga in spate), simpla, fie un tricou cu un print intr-o singura culoare, fie o camasa, tot asa mai lunga in spate și niste cizme negre sau maro (daca si tricoul este bej sau maro), cu aplicații sau fara.

| andrei1237 a răspuns:

Cu o bluza verde sau ghete maronii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google la imagini "black lace tights outfit" fara ghilimele

| Di7 a răspuns:

Cu un plover alb sau crem lung pana sub dos happy o sa arate super happy

| justsmile8 a răspuns:

Cu o bluza cu "trena"mica in spate.Stii la ce ma refer? Sa nu fie foarte colorata si impopotonata. Daca ai colantii cu dantela s-ar potrivi perfect o bluzita mai lunga.(nu scurta ca toate specimenele din ziua de azi care au burta la vedere ). Sper sa te ajute :*