| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Cu ce as putea asorta o pereche de colanti cu buzunare tip albastru deschis?
Ati purta asa ceva?

Răspuns Câştigător
| MinnieGirlDary a răspuns:

Buna :* Sigur ca as purta asa ceva, chiar am asa ceva :p Hmm. Poti tinand cont ca sunt niste colanti deci sunt stramti jos ii poti asorta chiar foarte bine cu niste cizmulite de toamna (joase sau lungi; cu tocuri sau fara ramane la atitudinea ta) iar culoarea cizmulitelor poate sa fie cam oricare (in afara de verde sau tot albastru- ai arata cam ciudat ) si ca sa mearga bine iti iei o jacheta de culoarea cizmulitelor peste un tricou de culoarea colantilor (in cazut tau albastrii) si ca sa atragi toate privirile asortezi niste bijuterii cu colantii si jacheta big grin Sper ca ai inteles ceva laughing Mult succes la combinarea hainelor :* Sa atragi toate privirile!

| anonim_4396 explică (pentru MinnieGirlDary):

Ma gandeam asa:
Colantii
O bluza alba care are cateva dungi colorate (la sani, are si nasturi la sani)
Cizmulite de toamna negre
Cercei albastri.thinking
Si in caz ca e mai frigut o jacheta de piele roz..Care o las descheiata ca sa se vada dungile (este si dunga roz) si ceva accesorii rozthinking
Geanta neagra cu roz.
Daca nu jacheta de blugthinking

Este ok.:*?

| MinnieGirlDary a răspuns (pentru anonim_4396):

Desigur! O sa arati foarte bine crede-ma happy Nu o sa fi deloc si nici nu sa semeni cu una de pe centura:* Eu una as purta si crede-ma nu ar spune nimeni nimic in afara de cuvinte de lauda si admiratie :*! Succes! :*

6 răspunsuri:
| xBya a răspuns:

Nu port colanti si nu iti recomand nici tie. Asta daca nu vrei sa arati ca o traseista.

| MinnieGirlDary a răspuns (pentru xBya):

Daca porti colanti esti travestita?laughing) Scuze ca ma bag in seama dar ma mira logica ta. happy Daca porti colanti nu esti travestita esti normala si daca sunt cu buzunare pot fi confundati foarte usor cu niste blugi slim happy Mult succes in continuarewinking!

| anonim_4396 explică (pentru MinnieGirlDary):

Ai dreptatelaughing

| xBya a răspuns (pentru MinnieGirlDary):

Traseista. Am zis traseista, nu travestita. Nu stii ce e aia? Si btw, @Booo, ce ai descris tu acolo e imbracamintea specifica alora de pe centura, poate, cu putin noroc, poti fi numita si pitipoanca.