| anonim_4396 a întrebat:

Ce tip de incaltaminte as putea asorta la o pereche de colanti?

Răspuns Câştigător
| BlackRainbow a răspuns:

Balerini
Baschetilove strucklove strucklove struck
Cizme
Botine
Acum nah :] depinde si de sezon, restul tinutei, si locul unde vrei sa mergi imbracata asa peace sign Peace!

7 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Botinele cu toc innalt si gros sunt cele mai potrivite.

| madalicious a răspuns:

Si adidasii si baschetii dar si botinele merg la colanti.tongue Dar sa porti fusta trebuie, sau o bluza* mai lunga.tongue

| madalicious a răspuns:

Si adidasii si baschetii dar si botinele merg la colanti.tongue Dar sa porti fusta trebuie, sau o bluza mai lunga.tongue

| nobody_9468 a răspuns:

Bascheti colorati asortati cu o bluza mai lunga in aceisi culoare e fenomenal, cuceresti pe toti!
Sau merg si tenisii cu o fusta din blug.

Bafta.

| Daiana_1737 a răspuns:

Depinde...cizme botine cu toc botine fara toc...mai multewinking

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Balerini.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu port colantii cu fusta sport, atunci mai iau bascheti big grin.