| yynuta a întrebat:

Cu ce as putea asorta o pereche de colanti din latex pentru a nu parea o tinuta vulgara?

7 răspunsuri:
| TurboBoost a răspuns:

O bluza dinaceea care se vede umarul..ai fi si sexy si frumos imbracata

| KodrutZ a răspuns:

Cu un sac de rafie. Sau cu voalul islamic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o bluza (tricou/pulover) lunga pina deasupra genunchilor.

| mynameismada a răspuns:

Eu as zice cu un tricou lung alb, in caz ca sunt negri si o vesta neagra deschisa la nasturi.^^

| OanaMaria01 a răspuns:

Cu o camasuta larguta alba si cat mai simpla...si o coafura mai dulce, gen coada, sau pe spate simplu intins.Bafta

| KeShaAbout a răspuns:

Tenesi cu sireturi de culoarea ta preferata, un maiou simplu, lung si poate o esarfa mai translucenta.
Fii cool!