| Valentina00 a întrebat:

Cu ce as putea sa ma imbrac la o continuare de bal al bobocilor happy tin sa precizez ca nu sunt de la acel liceu si ca ma duc cu prietenul meu laughing. balul e pe 7 noiembrie ..cand cred ca totusi va fi frig.
Idei?happy

4 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Iti poti lua o rochita lunga pana la genunchi, niste strampi care sa se potriveasca cu rochita si ca sa nu iti fie frig iti poti lua o haina ca sa ti-o imbraci pana la localul respectiv si cand pleci. Acolo poti ..normal ca poti. sa te dezbraci de acea haina.

| Imstrong a răspuns:

Mai este mult pana atunci dar iti dau eu o idee draguta.

Ia-ti o rochita cam asa:

https://www.google.ro/......ps?/search ce culoare vrei. Niste strinfi de culoarea pielii.

Niste botine, platforme cam asa:

https://www.google.ro/......ps?/search dar o culoare sa ti se potriveasca cu rochia.

Niste bijuterii finute, un machiaj impecabil care ar fi(putina pudra slipitoare, rimel, creion de ochi si un gloss stralucitor) parul ti-l faci la coafor si vei arata ca o printesa.te pup

| alexandramatei123 a răspuns:

Poti sa iei niste blugi cu talie inalta, o camasuta nu foarte eleganta si niste pantofi cu toc

| Valentina00 explică (pentru alexandramatei123):

Eu sunt destul de inalta si tocurile nu sunt punctul meu forte. mi-as lua niste opinci e ok?