| boracel a întrebat:

Cu ce pot asorta un body negru din dantela?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cu o fustita alba

| deea07 a răspuns:

Cu o jaketa neagra din piele, lasata descheiata, niste dresuri negre putin transparente si o pereche de botine ce culoare vrei tu. Acum nu stiu unde il vei purta, dar mi se pare combinatia perfectabig grin

| francesca89 a răspuns:

Blugi slim, o curea simpla neagra(preferabil piele)niste stiletto in picioare, si o poseta plic

| PetreConstanta a răspuns:

Te referi la alte culori sau la haine - nu ai specificat

| Smilee4Mee a răspuns:

Cu o fustita scurta...; xx sau o pereche de pantaloni cu buzunare bufante? Incearca; xx:*

| Smilee4Mee a răspuns:

Cu o fustita scurta cu volanase; xx sau o pereche de pantaloni cu buzunare bufante:*. Incearca>; d

| boracel explică:

Specificbig grin
as vrea sa port aceasta tinuta la discotecahappy