| Roxxette a întrebat:

Cu ce pot lipii unghiile false am tot cautat pe net unii scriu ca se pot lipii cu super-glue picatura etc. altii spun ca iti strica unghiile dar eu le am deja scurte si nu am ce sa le fac dar vreau sa imi pun singura unghiile acasa fara sa dau multi bani...
Deci ce pot folosi sa le lipesc? :d
Funda!

2 răspunsuri:
| 6111992 a răspuns:

Buna nu stiu cu ce sa le lipesti dar cu super-glue in nici un caz eu am patit-o mi-am terminat unghiile cu super-glue. cel mai bine iti pui unghii cu gel nu costa asa mult si sunt mult mai frumoase si par mult mai naturale in plus daca ai grija de ele si te duci la intretinere in timp o sa ati creasca si unghiile tale naturale.

| Patricia891 a răspuns:

Sh eu le-am lipit cu super-glue sh n-am patit nimic... dar mi-e frica ca nu o sa ti s emai dezlipeasca mai bine stii ce poti face! du-te la manichiurista sh fa-ti-le cu gel nu e scump 30 de lei sau 40 merita sh arata mai bine decat unghiile false. :*