| SchiZz20CMrecords a întrebat:

Cu ce sa ma mai imbrac ca sa numai arat asa slaba?
Sunt reparita si obisnuiesc sa ma imbrac cat se poate de larg, blugi cu tur lasat meieuri lungi sepci etc.
Faza e ca hainele astea ma arata si mai slaba!
Sunt inalta si problema e ca daca imi iau blugi stramti se vede franta printre cracii mei.
Cum m-as putea imbraca incat sa arat ´normal´ si sa numai urle mama pe mine?
Totusi nu vreau sa renunt la stilu meu de tot ci numa sa schimb ceva
Funda

Răspuns Câştigător
| SweetSecrets a răspuns:

Poti sa adopti pentru cateva zile si alt look ca sa vezi cum te simiti.Hainele largi nu ti se potrivesc, ar trebui sa iti iei niste haine potrivite masurii tale.Imprimeurile colorate, dungile orizontale dau iluzia optica de kg in plus. Evita lucrurile foarte mulate pe corp si colantii, mai bine optezi pentru o perche de jeansi mai deschisi si cu buzunare aplicate:)
Ce zici de tinuta asta?
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| SchiZz20CMrecords explică (pentru SweetSecrets):

Da multumesc!
imi place mult bluzita si culoriile doar ca cu pantalonii de genu am eu o problemalaughing

15 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords explică:

Nu va mai certati la intrebarea mea domne!

| zRazvaNxzz a răspuns:

Cati ani ai? sper ca ai in jur de 16+, da-mi id tau sa vad o poza cu tine si iti spun daca esti frumoasa"D, Ps: sa stii cami plac fetele slabute pff sunt mort dupa ele, si app nu vreau sa par tampit dar fac sala de aproape 12 luni si umblu doar cu smecheri prin scoalawinking

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru zRazvaNxzz):

Ahahahahah, cauţi pi-dă mă şi nu găseşti?

| FaNTøMëL a răspuns:

Buna imi poti da idul tau si vorbim pe mess?hee hee

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru FaNTøMëL):

Ţi s-a trezit mădularul la viaţă cât i-ai citit întrebarea, aşa-i?

| zRazvaNxzz a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

Nu ma! Voiam sa vada ca nu-s un fraier care o postat doar ca sa o fac sa se simta mai bine! chiar vorbesc serios :@

App: Si sa stii ca prefer Dragut decat "Bun". si trebuie sa-mi fac un preten cu care sa vb ca astia din viata reala parca toti ascund cate ceva OHH mai ales fetele sad

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru zRazvaNxzz):

Ahahahahahahahahah.
Serios acum, tu chiar exişti?

| zRazvaNxzz a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

Ce ma?
Dupa nume vad cati cam palce sa enervezi oameni!

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru zRazvaNxzz):

Nu-mi place să enervez oamenii, îmi place să râd de handicapaţii intelectual. Apropo, am râs de tine de 2 ori până acum.

| zRazvaNxzz a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

Acu inteleg laughing ceai vrut sa spui prin tu chiar existi

| zRazvaNxzz a răspuns (pentru zRazvaNxzz):

Auzi ma Da tu esti Pizda?

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru zRazvaNxzz):

...Am s-o iau ca întrebare pentru mine, să nu te cred schizofrenic.
Posed.

| zRazvaNxzz a răspuns (pentru FaNTøMëL):

sad si astia zic ca eu is pervers :@ scuze ca am postat!

| KmKz a răspuns:

NICI O PERSOANA NU ESTE FOARTE SLABA SAU GRASA. ASA ESTE EA.
Dar un sfat de la cineva care adora fetele slabe. nu te jena cum arati, cu ce te imbraci oricum iti sta bine. si daca aveai 150 kg ce faceai? ce haine mai purtai? tot largi? cand te uiti in oglinda incearca sa te vezi pe tine nu o persoana slaba cum spui tu.