| stephanixx a întrebat:

BUNA! vreau si eu niste sfaturi cu ce pot sa ma imbrac ca sa arat mai inalta si slaba

Răspuns Câştigător
| ana233 a răspuns:

Daca ai solduri late,poarta bluze si camasi multicolore,cu modele, si pantaloni sau fuste de o singura culoare,fara model. Daca ai bratele groase,alege tricouri cu decolteu in forma de V. Daca ai picioare scurte,poarta fuste midi(pana la genunchi) sau pantaloni stramti. Daca ai burtica,acoper-o cu bluze ''taiate'' la mijloc (cu talie inalta) sau mai largi in partea de jos,in forma A.
Atunci cand te deplasezi,tine spatele drept,umerii trasi in spate, capul ridicat si barbia putin ridicata.
Alege modele care te avantajeaza, de exemplu cele asimetrice sau cele care se prind la mijloc.
Margelele si lantisoarele care atarna pana la mijloc, ca si cerceii lungi, alungesc vizual silueta.Acelasi efect vizual il au si esarfele lungi.
Dungile, decoratiunile verticale, te fac sa pari mai inalta.

8 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Negrul si dungile verticale

| DiamantulAuriu a răspuns:

Ai putea incerca corsetul

| Chøço a răspuns:

Buna!
Pai daca esti slaba poti incerca hainele in culoarea neagra, sau dungile verticale.
Sper ca te-am ajutat. big hug

| magazinulDepeBlog a răspuns:

Buna, inaltzimea poti sa o castigi cu ajutorul fustelor lungi si pantaloniilor dreptzi.
Ca sa arati putin mai slaba trebuie sa incerci culori inchise + nimic mulat.

| CassieBee a răspuns:

Culori inchise, haine cu cat mai putine aplicatii sau deloc, tocuri.

| Gabitza11 a răspuns:

Incearca sa porti haine mai largute si mai inchise la culoare, poti purta tocuri si bijuterii( lantisoarele lungi ).

| andreinike a răspuns:

Cu corset

| Radoi_Bianca_1998 a răspuns:

Ai putea incerca ceva de culoare neagra, iar pentru inaltime pantaloni mulati, iar daca este vorba despre o geaca, ai putea sa o iei mai scurta.