| Aqndrey a întrebat:

Cum ar trebui sa utilizez lamaia pentru a fi cat mai eficienta impotriva cosurilor?

Răspuns Câştigător
| CappuccinoIn a răspuns:

Storci lamaia intr-un storcator. Pui sucul intr-un pahar de plastic sau un recipient oarecare, inmoi cu un betisor de vata apoi tamponezi usor fiecare impuritate a fetei. Continua tratamentul timp de o saptamana si vei avea rezultate bune. Mult succes

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Freci tenul cu felia de lămâie rece prin mișcări circulare, o lași 5-10 minute după care te speli cu ceai concentrat de mușețel.
Dacă ești în perioada de pubertate trebuie să mai ai și răbdare, este o explozie hormonală.
Pa, pa.

| Laurre a răspuns:

Poti amesteca lamaia cu putin lapte si miere si iti poti aplica seara, dar si mai simplu da-ti seara cu o felie de lamaie pe fata si las-o pana dimineata. Dar sunt o gramada de chestii impotirva cosurilor (eu folosesc cateva si ma ajuta, sunt chiar ieftine, dar eficiente).

| Aqndrey explică (pentru Laurre):

Le-am incercat pe toate crede-ma! acum ma intreb poate ceva natural sa ma ajute ca restul...

| Laurre a răspuns (pentru Aqndrey):

Uite eu am ceva de la gerovital pentru cosuri e foarte buna crema si un gel de curatare de la clerasil sau ceva de genul... functioneaza super impreuna, pe tenul meu...