| Mytzyy95 a întrebat:

Cum as putea folosi bigudiuri, in primul rand am parul pana la umeri si as vrea sa mi-l fac cret, ce bigudiuri credeti ca ar fi bune pentru parul meu? si cum le pot folosi? happy

Răspuns Câştigător
| Limonada_5771 a răspuns:

Pai daca ai parul pana la umeri, nu te'ar avantaja sa ti le pui pe bigudiuri. Mai bine ai incerca asa: Tai dintr'un ziar sau o revista hartie sa aiba cam 20 cm in lungime. Infasura parul pe ele dupa aceea fa un nod ziarului. Si intre timp ce infasuri pune pic de suc de lamaie pe par sa se increteasca mai bine. Si daca le pui seara pe dim o sa iti stea bine:*

6 răspunsuri:
| plasticsmile a răspuns:

Daca te poate face cineva la par buclele sunt mai rezistente facute cu placa... daca nu mai bine folosesti un ondulator sau mai exista o varianta ca dupa baie sa iti dai cu spuma in par si sa te joci cu el

| CautNume a răspuns:

Eu nu stiu ce sa fac sa am parul drept si tu?

| Limonada_5771 a răspuns:

Si eu il am pic cret si il vreau linssad Cum pot sa il fac lins fara placa:* voi ce ziceti mitza95 :* ai vreo ideiuska?:-p

| smashedblackfox a răspuns:

Nu cred ca ti-ar sta bine. Crede-ma, am incercat, si eu tot pana la umeri am parul. Mai bine folosesti ondulatorul, cu bigudiurile o sa-ti stea in toate directiile, si nu o sa obtii efectul dorit

| Mytzyy95 explică:

Ladyrshelly am avut un ondulator dr cand l-am folosit prima data pe o parte din parul meu mi s-a ars parul straight face si acma am vazut la Melkior niste bigudiuri din cauciuc happy si as vrea sa le incerc...dar nu cred ca la sfarsit rezultatul va fi cel dorit

| Mytzyy95 explică:

GrimReaper am parul drept si m-am saturat laughing vreau sa mi-l fac cret nu stiu dc incearca cu o placa de parwinking