| dedfgv a întrebat:

Cum asi putea sa am niste picioare mai suple, mai frumoase si mai bine definite? ca sa arate super intr-o rochie scurta...adica picioarele mele nu sunt groase numai ca in jurul genunchiului e mai multa carne si arata super naspasad

mersi:*

5 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

Fa putin sport, aerobic ceva din astea. o crema aplicata nu rezolva problema ci ajuta putin.

| BuBuMtti a răspuns:

Ia-ti de la avon o lotiune de corp de la avon cara care tonifiaza pielea

| Mangoo a răspuns:

Buna! Raspunsul la problema ta este mersul pe jos si urcatul scarilor.Ai putea sa iti faci un abonament la sala. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Devill a răspuns:

Iti spun doar : Ai grija la ce mananci happy

| topyto a răspuns:

Incearca si infolierea