| dedfgv a întrebat:

Cum asi putea sa scap de semnele lasate de cosuri?

2 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Buna, Jojo. Urmele lasate de cosuri se vor estompa in timp, trebuie doar sa ai putina rabdare. Pana atunci, poti folosi un fond de ten cu o consistenta usoara, care sa dea tenului un aspect uniform. De asemenea, poti cere si sfatul unui dermatolog sau poti apela la un cosmetician. Spor in toate sa ai.

| DiXxie_9991 a răspuns:

Existe creme cum ar fi:Sapun antibacterian Clearasil, Cosmetic Plant Lotiune Antiacneica, Gerovital plant etc. Sper ca ti-am fost de ajutor. :*