| Sandhya a întrebat:

Cum comand extensii de par de la sahara magazine? Am vazut acolo completare formular si as vrea pe cret oferta aia de e acum valabila (nu stiu daca merge la gama deluxe pe cret) dar cum?!
Scriu acolo la "COMANDA" ca vreau oferta respectiva?

1 răspuns:
| Lorena1814 a răspuns:

Extensii de par – volum dublu de par, culori vibrante si extra lungime!

Daca vrei sa beneficiezi de extensii de cea mai buna calitate, la cele mai accesibile preturi, atunci acesta este, cu siguranta, cel mai important magazin online pe care il vei vizita azi! Sistemele noastre de extensii de par sunt mereu inovatoare si variate si fac, de fiecare data, obiectul tentativelor de imitatie din partea concurentei. Suntem specializati în productia si comercializarea de extensii de par natural (clip-on, cheratina. microring, extensii cusute, cozi de par)de cea mai buna calitate si beneficiem de un grup creativ, de un departament intern de cercetare si dezvoltare dar si de o retea larga de distribuitori profesionisti in toata Romania, precum si in intreaga lume!

De asemenea beneficiem de EXCLUSIVITATE cu cei mai importanti producatori de pe piata modiala (productia se realizeaza in America) ca drept dovada multe vedete nationale cat si internationale au devenit cliente fidele SAHARA MAGAZINE.

Seriozitatea si profesionalismul desavarsit ne-au clasat pe locul I in topul distribuitorilor din Romania, atragand mii si mii de clienti.Te-ai saturat de site-urile false? Iti doresti un site stabil de pe care sa stii sigur, oricand si oriunde, ca poti comanda extensii de calitate? Acum ai gasit solutia. Incearca SAHARA MAGAZINE! In scurt timp vei primi produsele comandate si te vei convinge de faptul ca ai facut cea mai buna alegere!

Extensii par natural – un look atractiv la un click distanta!

Nu de putine ori s-a intamplat sa admiri la televizor sau in reviste vedetele si sa le invidiezi pentru parul lor, care le confera un aspect desavarsit. Poti avea si tu o podoaba capilara frumoasa apeland la extensiile de par natural, care, au devenit deja o moda, revolutionand lumea fashion-ului.

Cea mai buna modalitate de avea o noua infatisare, un par lung si matasos, o noua culoare sau o combinatie de culori in doar cateva minute este aplicarea extensiilor de par. Celebritatile din toata lumea au folosit peruci si extensii de par ani de-a randul. Astazi, extensiile de par natural (atat cele temporare si cele permanente) pot fi achizitionate nu numai de persoanele bogate si faimoase, ci de toata lumea.

Extensiile de par sunt practic aditii de par care pot schimba lungimea sau volumul parului tau.De asemenea, cu ajutorul extensiilor de par, te poti juca cu accente de culoare pe care, poate niciodata nu-ti vor iesi din vopsea, captand cu siguranta privirea adoptand un look chic.Mai mult, extensiile de par pot fi permanente(extensii par natural cheratina, extensii par natural microring sau extensii par natural cusute) si temporare (extensii par natural clip-on), si sunt destinate pentru a avea un aspect natural zi de zi, sau pentru a realiza coafuri deosebite sau impletituri temporare.

Deci, nu ezita si transforma-te intr-o DIVA!

ATENTIE!

Aducem ca si noutate pe piata romaneasca extensiile din par natural "double volume", in varianta clip-on (set de 12 piese) dar si cheratina si microring (set de 100 de suvite= 150 gr par),ceea ce inseamna ca extensiile comercializate de noi concentreaza un gramaj dublu de par natural intr-un set full-head.

LIVRARI PERSONALE IN BUCURESTI, CLUJ-NAPOCA, IASI, SUCEAVA, BRASOV!

LIVRARI RAPIDE LA ADRESA IN ORICE COLT AL TARII!

Toate pachetele trimise catre dumneavoastra pot fi verificate la primire, inainte de efectuarea platii, astfel incat, daca produsul nu este pe gustul dumneavoastra, nu vi se potriveste culoarea sau lungimea, poate fi returnat pe loc, fara a plati nici un ban!