| Andrea39 a întrebat:

Cum faci sa ti se micsoreze gambele? Majoritatea cauta metode sa le faca sa creasca dar eu sunt pe invers=)
Am ceva muschi la gambe iar cand imi pun picior peste picior pare ca am explozie de grasime, iar pe o fata e super nasol...
Dau funda

6 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Păi sunt 2 motive: ai 1 genetic favorabil la gambe sau pur si simplu organismul tau depozitează un strat de grăsime generos in zona respectiva.

| Raducons a răspuns:

Cred ca ti se pare tie, poate constitutia ta este asa, nu ai ce sa faci,
Nu iti face griji pentru ca esti mai atragatoare asa.

Răspuns utilizator avertizat
| percutor a răspuns:

Dai funda cui iti rezolva problema? Daca ai gambe mari inseamna ca asa esti si in restul corpului, nu imi pot imagina o fiinta slaba si game imense, dar daca totusi ai o problema, o poti rezolva prin sport.

| Andrea39 explică (pentru percutor):

Si cam ce sport ar trebui sa fac?