| dodicuta a întrebat:

Cum imi largesc pantofii care ma bat? Va rog cat mai repede.

5 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Mai taie din picior sau mergi cu ei prin casa.

| beatrice9849 a răspuns:

Purtandu-i cat mai mult, dupa un timp se largesc sau chinuie pe cineva care are piciorul mai mare ca tine!

| Innnaa a răspuns:

Ii dai cu spirt in locurile unde te bat.
Ii bagi la congelator si apoi, imediat ce i-ai scos ii bagi in picior.
Ii spune-i mamei sa ii poarte putin incat sa ti largeasca.

| Scherlit a răspuns:

Daca nu sunt din piele intoarsa sau ceva asemanator gen textile poti sa ii dai in locul in care te bat cu putina crema ( nu de papuci, din aia normala pentru corp) sau poti sa te incalti cu ei si sa iti bagi picioarele in apa calda( mai putin recomandat pentru papucii sensibili)

| Adelina906 a răspuns:

Eu ii dau soramii sa ii poarte ca e mai lata in picior si mii largeste