| Hermaniona a întrebat:

Cum imi pot decolora varfurile? Dar sa nu fie permanent...cateva luni maxim. Sunt satena si vreau sa mi-l decolorez sa arate gen stilul ombre.
Funda!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sfatul meu este să mergi la salon!
http://www.lyla.ro/tunsori/
O seară plăcută!
Pa, pa.

| Bondarel99 a răspuns:

Decolorarea e permanenta, nu te poti face blonda temporar.Incearca mai bine cu rosu, albastru daca vrei pentru cateva luni.

| Hermaniona explică (pentru Bondarel99):

Ok...multumesc mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Te duci la salon mai bine si ceri parerea acolo.
Te pup!

| Painkeeper a răspuns:

Incearca Pantenne Light Color, dar nu ti-l va face blond, ci cu o nuanta mai deschis, sper ca te-am ajutat! :*

| Adelina1998B a răspuns:

Este la farmacie diferite samponuri sau vopsele pe diferite durati. poti sa mergi sa vezi daca au culoare dorita de tine :*.