| entzückendesKätzchen a întrebat:

Cum imi pot face parul creponat fara sa folosesc placa?

Răspuns Câştigător
| ƊЄƝƳƧƧЄ a răspuns:

Creponat? Pai il poti impleti in codite subtiri cand inca este ud, dupa spalarebig grin poti incerca la mine a functionat (si daca vrei dupa ce l-ai impletit poti sa il dai cu putina spuma de par (pe codite) daca nu ti se unge sau alt cevabig grin )sper ca te-am ajutatbig grin

| Nicoleta_Cojocaru_1995 a răspuns (pentru ƊЄƝƳƧƧЄ):

In legatura cu parul creponat, as vrea si eu sa mi-l fac maine.Dar voiam sa te intreb daca nu l-ai pieptanat? Adica ma refer daca nu l-ai pieptanat dupa ce te-ai spalat pe par sau inainte de a face spalarea. Multumesc, astept raspuns

7 răspunsuri:
| MescaMascalina a răspuns:

Iti imparti parul in suvite mai subtiri, le impletesti si dormi asa.

| Ioana456tt a răspuns:

Dupa ce faci bae s-au iti umezesti parul intletesteti s-au roaga pe cineva sa iti impleteasca suvite subtiri, iar dupa ce se usca parul va esi creponat.

sper ca ti-am fost d ajutor. funda?sad

| Isabellla a răspuns:

Incearca, codite impletite.happy

| Charmeine a răspuns:

Daca il ai un pic cret incearca niste produse de par stiam de un spay care da stralucire si increteste

| Charmeine a răspuns:

Incearca produse de par

| alexy_1693 a răspuns:

Daca ai parul des ca al meu fa-ti vreo 6-7 codite impletite cand parul e ud si dormi peste noapte cu ele, exista riscul ca parul sa nu se usuce in totalitate deci trebuie sa tii coditele si dimineata ceva timp, sau poti sa iti faci cu parul uscat. daca ai parul rar poti sa iti faci mai putine codite vreo 4-5 sa zicem.