| Aleeeecs a întrebat:

imi puteti spune si mie cum sa imi fac parul la scoala? am parul pana la lung si nu am breton.pss nu vreau coada... dar nici prea rebel:d dau funda la cea mai frumoasa coafura... vreau rasp rapid

3 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

Coada impletita intr-o parte, lejera. E foarte frumoasa si potrivita pentru scoala. Da un aer rebel, dar cuminte. Sau poti sa iti ondulezi parul si sa iti pui o bentita.

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| aaaaaaaaaaaaaaay a răspuns:

Buna si eu am parul lung si eu mil prind in coc sau il pun intr-o parte si il leg pe la mijloc si e foarte lejer sau o coada impletita