| Andreea_Irinaa_1990 a întrebat:

Cum pot ajunge la blond de la roscat? Tin sa mentionez ca am incercat sa imi vopsesc parul castaniu, si treptat sa ajung la blond, dar, la lumina soarelui inca se vad nuante de roscat.

Răspuns Câştigător
| Huntress a răspuns:

Zic eu sa faci trecerea cu Copper (aramiu, cupru). Parerea mea big grin

4 răspunsuri:
| cokko a răspuns:

Buna, este destul de greu, iti spun din propria experienta, deoarece roscatul iese foarte greu din par, iar vopsindu-te blonda o sa iti ramana reflexi roscate-portocali. asa ca te sfatuiesc sa te speli mai des pe cap cu sampon, apoi sa te clatesti cu apa si otet... otetul are puterea de a scoate nuanta de rosu din par. apoi sa te vopsesti cu blond argintiu deoarece in tubul vopselei culoarea este albastra care la fel, o sa scoata nuanta de rosu, dupa vopsire iti recomand nuantatorul pentru nuantarea parului in gri-albastru...si dupa cateva zile-saptamani te poti face ce nuanta de blond doresti! sper ca te-am ajutat si te astept aici sa imi spui cum ti-a iesit!

| georgi91 a răspuns:

Buna. Mergi la un salon si fa-ti decapaj!

| dannyy111 a răspuns:

Buna,

Cateva sfaturi:
http://preocupariutile.blogspot.ro/......rfect.html

Sper sa te ajute!

| Andreea_Irinaa_1990 explică:

Multumesc mult❤️