| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac sa imi stea parul drept fara al indrepta cu placa

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Cam aceeasi problema si aici, uite:
Http://www.tpu.ro/......u-suporta/
Te pup!

| iubesc a răspuns:

1.Usuca-l cu foenul
Ca sa ai cele mai bune rezultate, spala-ti intai parul apoi foloseste un balsam puternic hidratant. Lasa balsamul sa actioneze asupra parului cel putin un sfert de ora. Clateste si treci la uscat parul cu uscatorul. Nu oricum: de la scalp catre varfuri, folosind si o perie deasa, cu dinti de sarma. Acest fel de a-ti indrepta parul va face ca rezultatele dorite sa tina pana la urmatoarea spalare.

2.Perie de indreptat
Dupa ce parul a fost spalat si tratat cu balsam, parul trebuie pieptanat de la radacina spre varfuri, adaugand, daca este posibil, ulei sau apa. Vei folosi o perie rotunda pe care sa o pui la uscator. Pregateste-te sa pierzi ceva timp, dar si sa te bucuri de rezultate.

funda?

| Emosiya a răspuns:

Cumperi perie rotunda.iar in timp ce iti usuci parul rasucesti piaptanul. Iei o suvita de par rasucesti peria pieptanandu-ti parul si il usuci. Sper ca ai inteles.

| Soophie94 a răspuns:

Sunt perii speciale pentru indreptat. Te pup!