| dianaa99 a întrebat:

Cum sa imi aranjez parul la scoala? M-am plictisit de coada si coc! funda

Răspuns Câştigător
| Lara123 a răspuns:

Depinde de parul tau... poti sa-ti faci bucle, sau daca il ai deja ondulat poti sa il indrepti. De asemenea, poti incerca diferie impletituri, gen coada de peste. Gasesti pe youtube multe tutoriale. Sper ca ti-am fost de folos happy

4 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Sincera sa fiu, impletiturile mi se par a fi cea mai buna alegere. doar cauta pe youtube tutoriale specifice lungimii parului tau.
Vei avea de unde alege!
Multa bafta la scoala!

| lalaballet a răspuns:

Poti sa-ti impletesti parul

| SwEetAnnIs a răspuns:

Eu am parul mediu si imi fac doua codite dezordinate si pretonul il las desprins, chiar daca e lungut, sau poti cauta pe internet, bafta!

| dianaa99 explică:

Nu ai treaba decat sa spui lucruri stupide. ar trebui sa dai un sfat nu sa faci misto