| AndreeaRullz a întrebat:

Cum pot sa-mi aplic lacul de unghii cat mai uniform?tongue

8 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Cu grija...

| Denisse_8813 a răspuns:

Nu iei pensulica incarcata si insisti atunci cand il intinzi pe unghie. Daca este colorat si lasa urme dupa prima aplicare, mai aplica o data si sigur se va uniformiza. happy

| georgi1897 a răspuns:

Daca nu te pricepi poti incerca solutia de la Avon pentru corectarea manichiurii.Nici eu nu ma pricepeam la inceput apoi mi-am luat solutia dar in timp am inceput se invat sa le folosesc

Sper ca ti-a fost de folos. Dai si funtita tongue?

| DeMentaa a răspuns:

Cat iti trebuie s nu te dai nici prea mult nici prea putinlaughing

| BybyBlondina a răspuns:

"Minuni" cu scobitoarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iata ce sa faci ca sa aplici lacul de unghii cat mai uniform:
1. Scurge pensula, ca sa nu ramana pe ea prea mult lac.
2. Pune pe unghii doar trei fasii. Incepe cu mijlocul, da cu pensula de-a lungul unghiei, pe mijloc. Doar o singura data!
Apoi mai da cu un strat, pe partea dreapta a unghiei, iar apoi pe partea stanga.
3. Cand se usuca, mai aplica inca odata lacul de unghii, la fel ca la punctul 2.

Sper ca te-am ajutat!
O zi buna! happy

| zuzi a răspuns:

Trebui sa intinzi pensula pe ungie cat mai bine

| akatsuki a răspuns:

Nu este o tehnica anume ca sa-ti aplici lacul de unghii cat mai uniform(sau cel putin nu stiu eu), ai nevoie doar de putin antrenament, vei invata cu timpul