| LiveTheMoments a întrebat:

Cum pot sa o fac pe mama sa ma lase sa ma tund asimetric?

7 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Spune-i ca faci asta ca sa-ti intre mai bine in ureche ce iti spune ea si sa nu-ti mai iasa pe cealalta.

| DyNo a răspuns:

Arata-i poze cu persoane tunse asa, carora le s-a bine. Explica-i ca esti destul de matura si ca este alegerea ta. Daca este o persoana rezonabila va intelege.

| CinVasileeee a răspuns:

Pai spune ca ti, a recomandat doctoru

| FanulMeu a răspuns:

Tunde-te si gata, ce iti poate face? iti lipeste parul la loc? in cel mai rau caz nu iti vorbeste o saptamana

| AnaAna23 a răspuns:

Este fix problema ta, nu ar trebui sa ii ceri parerea mamei tale intr -o astfel de situatie. Mai alesca nu cred ca ai 10 ani!

| moshulica a răspuns:

Zi-i ca asta va fi doar primul pas pentru a parea mai desteapta si va urma in curand vopsirea fiecarei suvite intr-o alta culoare. Apoi, va fi randul tatuajelor iar in final vor fi piercinguri in limba, urechi, sprancene si - normal - in partile intime. Daca mama nu stie engleza, explica-i ca e vorba de niste chestii asemanatoare cu ce se pune la purcei in rat.

| LiveTheMoments explică:

I-am arătat poze dar ei nu-i place dar eu iubesc acest stil si oricum nu mi.-l fac prea scurt dar nu ii place spine ca te face prea matur.