| BlackBVB a întrebat:

Cum pot sa scap de bronzul acumulat peste vara? urasc sa am pielea inchisa la culoaresad

17 răspunsuri:
| SupraDozaDeVise a răspuns:

Vrei sa scapi de bronz?:O Urasti sa ai pielea inchisa la culoare?:O WOW! happy Eu iubesc asta, ME GUSTa :X big grin

| BlackBVB explică (pentru SupraDozaDeVise):

Eu in mod normal am pielea le fel de alba ca a lui michael jackson si imi place asa cum e, alba nu bronzata

| Blueberry145 a răspuns (pentru SupraDozaDeVise):

Si eu urasc bronzul...O_o

| BlackBVB explică (pentru Blueberry145):

Stiu cum e

| SupraDozaDeVise a răspuns (pentru Blueberry145):

Wow laughing Eu iubesc sa fiu bronzata big grin

| BlackBVB explică (pentru SupraDozaDeVise):

Tu

| BlackBVB explică (pentru SupraDozaDeVise):

Tu

| Reek54 a răspuns:

Fa baie in apa cu clor, daca esti din Bucuresti.
Daca nu...cumpara produse exfoliante de la oriflame : crema. si da-te in fiecare zi regulat.

| WeaponGirl a răspuns:

Uite ai putea incerca mastile naturale de albire, fara creme de depigmentare scumpe! citeste: http://living-or-not.blogspot.ro/2009/05/ten-perfect-si-mai-alb.html

| Adrianetc a răspuns:

Ai scapa de bronz din 2 motive(parerea mea) : te-ai bronzat ca un tractorist si nu prea se poate corecta, sau 2, sunt unele fete mult mai frumoase cu tenul deschis decat cele bronzate. raspuns: bronzul se duce timp datorita schimbarii epidermei odata la 24 de ore,.

| BlackBVB explică (pentru Adrianetc):

Nu are nici o legatura

| Lullabies a răspuns:

Cauta orice are exfoliant.
Gel de dus exfoliant, crema exfolianta..etc.
Succes! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ai venit in club laughing!
Nici mie nu imi place pielea bronzata chiar daca imi sta bine.
Poti folosi lamaie sau crema farmec pentru albire.

| BlackBVB explică (pentru anonim_4396):

Da chiar dc nu facem un clublaughing?

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlackBVB):

Mie imi convine laughing, daca ne sponsorizeaza si astia de la creme cu SPF e raiul pe pamant laughing.

| Blueberry145 a răspuns:

Depinde acum cat timp te-ai bronzat. eu mi-am pus iaurt simplu, dar nu eram bronzata inca, aveam pilelea rosie ca mie asa mi se face inainte sa ma bronzez, si m-am dat cu iaurt il lasi 30 min si te speli, sau cu o solutie pentru curatat fata, poti sa te dai peste tot unde esti bronzata, sau cu crema de albire a tenului o gasesti la farmacie. :d

| womantv1 a răspuns:

O sa te ajute produsele astea! Uite ce-ti propun! Concurs! Televiziunea online pentru femei Woman TV are grija de tenul tau! Da add paginii www.facebook.com/womantv1 si intri in competitie pentru a castiga un set complet pentru ingrijirea tenului in valoare de 584 lei! Castigatoarele o sa fie invitate in cadrul unei editii speciale si te asteptam pe www.womantv.ro!