| larrii a întrebat:

Cum pot sa scap de punctele negre? am pe nas si ma deranjeaza... am incercat cu infuzii si apoi sa mi le scot, dar dupa 2-3 zile iar imi ieseau. multumesc >big grin

7 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

NU poti scapa definitiv de ele. Foloseste zilnic u gel purificator.

| M.madallina a răspuns:

Eu nu cred in gelurile acestea...eu mi le storc si nu mai apar

| broscutsaaa a răspuns:

Iti iei gelul acela. Garnier happy
La mine functioneaza love struck

| pysyuctzza a răspuns:

Am uzat si eu gelul de la Garnier pentru curatarea fetei, nu poti sa spui ca o sati treaca cu varsta ideealul e sa mergi o data pe luna timp de un an la cosmetica big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mergi la un salon de cosmetică, urmezi un tratament specific și ulterior unul de întreținere.
Pa, pa.

| denisaalexandru01 a răspuns:

Pai, si eu am dar chiar daca imi dau cu creme, geluri, si altele nu dispar cred ca este perioada si de asta iti aparewinking Dar mai tarziu nu vei mai avea

| mada_4874 a răspuns:

Fa infuzii cu ceai de musetel si foloseste multe creme si geluri cel mai indicat e cel de la garnier