| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scapa de celulita de pe abdomen?

7 răspunsuri:
| mirajevents a răspuns:

Trebuie sa faci abdomene happy

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Axinte, de la Vacanta Mare, si-a tras o abdominoplastie, aici, la Timisoara, si si-a scos 7 kg! Apoi, probabil cu o crema speciala, masaje...

| canarita a răspuns:

Faci 30 abdomene zilnic, pulverizezi ceai verde, cafea, masaj cu gel termoactiv, etc

| elisa_2627 a răspuns:

Se fac sedinte la saloanele de masaj cu creme adecvate si gimnastica la sala. Iar clasic prin medode: naturale se fac cataplasme din frunze de iedera sau frunze de vie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Combină abdomenele cu creme termice anticelulitice pentru un efect scontat.
Baftă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foloseste colanti anticelulita. eu mi i-am cumparat deoarece
cremele nu au avut nici un efect. colantii anticelulita isi fac efectul cam in 14 zile de cand incepi sa ii porti. ciorapii au pe interior microcapsule ce ajuta la eliminarea acestor grasimi. Ii poti purta oriunde, oricand, nu te deranjeaza, 2-3 ore pe zi. eu ii port de o luna si nu ma mai plang de celulita. mi i-am comandat online de la un magazin de tehnica medicala si mi-au fost adusi acasa prin curier rapid. sper sa nu sune a publicitate, aici se gasesc: http://www.tehnica-medicala.ro/......oducts.php

| stefanradu a răspuns:

Salut,
Am scris un articol interesant despre cum poti sa dai jos BURTA si sa obtii un abdomen plat si definit. Il gasesti aici:
http://hunkbody.ro/da-burta-jos-partea-1/
Spor!