| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scapa de punctele negre de pe nas intr'un mod natural?

2 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Stai 1, 4 ore cu capul in ceai de musetel combinat cu galbenele, si dupa ce ti s-au deschis porii freaca-te cu tarate pe nas. daca punctele negre nu sunt foarte profunde sigur vor iesii singure fara probleme.

| doodle a răspuns:

Masca pe baza de albus de ou si malai: albusul de ou se bate spuma si se amesteca cu 2 lingurite de malai. Dupa ce masca s-a uscat se freaca mai intai pielea cu o panza perfect curata dupa care se spala cu apa calduta. happy