| xNoNaMe a întrebat:

Cum pot scapa de punctele negre natural(fara sa folosesc vreo crema etc)?

Răspuns Câştigător
| sonyaminia a răspuns:

Buna.imi pare rau sa iti spun dar punctele negre nu se scot, depinde de care ai daca sunt inca mici si noi poti lua un ac(de cusut) si incearca sa il scoti eu una am reusit dar ai grija sa nu te intepi...alta metoda nu exista nu te juca cu el sau il zgandari.in fine tot ce poti sa faci este sa folosesti creme
funda?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Începi cu o baie de aburi pentru dilatarea porilor, presezi zonele afectate până ies la suprafață, apoi comprese reci cu ceai concentrat de mușețel pentru a închide porii și combate iritația care poate apărea.
Pa, pa.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Ma intreb, cum ai putut lua drept bun un raspuns care te invata cum sa iti bagi un ac in fata?
Stai cuminte! Te vei alege cu alte complicatii si cicatrici pentru tot restul vietii!
Cel mai bun raspuns este al lui @getutageo, freaca-te pe fata cu malai, combinat cu apa sau simplu, dupa care te clatesti!

| getutageo a răspuns:

Si eu am avut problema asta si am reusit cu malai...te speli pe fata cu el

Răspuns utilizator avertizat
| yellowsmileyface a răspuns:

Buna!
Scapi de ele simplu si totusi greu...
Daca nu doresti sa flosesti creme sau altele poti incerca sa le scoti pe fiecare in parte dar ai nevoie de mult succes sau poti sa iti ei de la magazine naturiste un fel de sapun cu care sa te speli pe fata.

| yellowsmileyface a răspuns:

Scuze unde am scris ca ai nevoie de mult succes vroiam sa scriu rabdare!