| Akuryo a întrebat:

Cum pot strange mai multe comenzi oriflame?thinking dati-mi niste sfaturipuppy dog eyes,

Răspuns Câştigător
| DiamondShine a răspuns:

In principiu si din pacate, nu a ta este vina.Este din cauza ca astia de la oriflame nu mai baga nimic la promotii, dar in schimb au marit preturile scazand totodata calitatea produselor.au aparut noi firme pe piata cu oferte de calitate si preturi mici. POti continua dand catalogul prietenelor; prietenele prietenelor lor; mama ta colegelor ei; te poti imprietenii si u fete din alt cerc de prieteni care la randul lor sa dea catalogul mai departe,POti pune status la mess cu site-ul catalogului si scrii acolo ca faci comanda(pe data de.din catalogul acela), poti sa spui si sa scrii de asemenea ca au aparut promotii si reduceri(chiar daca tu stii ca de fapt asa zisele reduceri sunt doar fatade sa atraga cumparatorii, dar trebuie sa fi convingatoare)
Ps:Implica-te mai mult daca vrei sa realizezi asta si intelege si faptul ca la unii e criza
Success

15 răspunsuri:
| BubbleShoot a răspuns:

Pai daca ai de la cine. depinde eu am fost la avon si acum nu mai sunt.nu mai am ce comenzi sa fac.asa incerca sa-ti convingi prietenele sa cumpere cate ceva sau pe restul prieteniilor :*

| VladimirPutin a răspuns:

Ai creier?

| Akuryo explică (pentru VladimirPutin):

Am creier, multumesc de intrebare, dar vreau mai multe motode.Probleme? Nu cred.

| VladimirPutin a răspuns (pentru Akuryo):

Motode nu știu

| zambiriciu a răspuns:

Prietenele te pot ajuta sau sa dai catalogul mamei tale sa il duca la servici si poate colegele ei sau mai stiu eu, sau sa iti mai iei o prietena cu tine sa te ajute si impartiti bani... te descurci sunt sigura:X bafta in continuare

| didik15 a răspuns:

Pai uite de exemplu eu cand dau catalogul unei prietene o rog sa mai arate catalogul la inca trei prietene de ale ei...sau daca vezi la o prietena orice ti se pare frumos spune-i : uite este la orifflame un produs care sa se asorteze cu cea are prietena ta pe ea sau leaga-te de culoarea ochilor spune-i ca exista in catalogul orifflame un fard si se potriveste cu culoarea ochilor...Fa-ti mai multe prietene si uite asa strangi si multe comenzi

| Akuryo explică (pentru didik15):

Procedez in felul asta inca de la inceputblushing

| didik15 a răspuns:

Ea a pus o intrebare si noi trebuie sa o ajutam daca putem daca nu sa stam in banca noastra nu e frumos sa intrebi daca are creier. Daca cere si ea alte idei asta nu inseamna ca nu are creier

| Akuryo explică (pentru didik15):

Stii cum este, cand cineva nu intelege intrebarea, intreaba de ceva nu prea area persoana respectiva

| didik15 a răspuns (pentru Akuryo):

Da sa stiihappy sau cei care sufera de lipsa de atentie incearca si ei sa se bage in seama pacat ca nu le prea iasa

| Akuryo explică (pentru didik15):

Macar de ar putea sa isi cumpere o viatalaughing

| didik15 a răspuns (pentru Akuryo):

laughinglaughing n-au de unde saracii de ei

| Akuryo explică (pentru didik15):

Daca ar fi la licitatii, tot nu ar reusi sa isi cumpere una in care sa fie ceva mai mult bagati in seamalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vinde in scoli.

| TeOLica a răspuns:

Daca nu ai renuntat te ajut eu cu cea mai mare placere lucrez cu asa ceva si sunt baiat big grin, si sa stii ca stiu tehnici destul de avnsate ca sa te maresti ca piata de produse, daca mai esti interesanta te rog baga id-ul de mess: bemgaz, si la fel cine mai e interesant de aceasta afacere unde castigi si bani si cadouri add pe mess si vorbim big grin