| aalexcsanndraa a întrebat:

Cum poti scapa de cosuri repede si usor?

Răspuns Câştigător
| Frumystefy a răspuns:

Dimineata si seara dezidezinfecteaza - ti fata, spala-te pe fata cu apa la temperatura mainilor, demachiaza- te bine seara, mananca sanatos si daca vrei sa vezi cateva masti citeste in continuare :
o lingurita de otet, o lingurita de ulei masline, doua lingurite de bicarbonat de sodiu
un albus de ou, putina scortisoara si doua lingurite de bicarbonat de sodiu
o lingura de bicarbonat de sodiu si o lingura de apa minerala.
Mastile dau rezultate a doua zi.
Success!

2 răspunsuri:
| Frumystefy a răspuns:

Dimineata si seara dezinfecteaza - ti fata, spala-te pe fata cu apa la temperatura mainilor, demachiaza- te bine seara, mananca sanatos si daca vrei sa vezi cateva masti citeste in continuare.
o lingurita de otet, o lingurita de ulei masline si doua lingurite de bicarbonat de sodiu,
un albus de ou, putina scortisoara si doua lingurite de bicarbonat de sodiu,
o lingura de bicarbonat de sodiu si o lingura de apa minerala.
Mastile dau rezultate a doua zi.
Success!