| Antonia90 a întrebat:

Cum sa imi fac unghiile la banchet? Il am sambata. Rochia e turcoaz, iar plicul si pantofii sunt de culoare neagra. Unghiile sunt cam scurte pentru ca zilele astea majoritatea s-au rupt si mai am doar cateva putin mai lungute.Merci.

Răspuns Câştigător
| Loree a răspuns:

Eu te-as sfatui sa le faci negre, insa daca plicul e negru... negru pe negru nu se vede. ce ai zice daca ti-ai face french? e elegant si se potriveste... sa fie cu oja alba, mata si lac transparenthappy. distractie placuta!

| PataCosmina a răspuns (pentru Loree):

Sunt de acord cu Loree!

7 răspunsuri:
| Emma112 a răspuns:

In primul rand, este important sa ti le egalezi :D si ca model poti sa-l incerci pe asta http://www.youtube.com/watch?v=S_nWd8QqDL4&feature=related
E foarte interesant :).

| Antonia90 explică (pentru Emma112):

Nu prea se potriveste cu ce voi fi eu imbracata, parerea mea. happy

| Antonia90 explică (pentru Emma112):

Cel de-al doilea da, e mai potrivit. big grin

| Antonia90 explică (pentru Emma112):

Doar ca nu am trusa de aia de modele.sad

| Emma112 a răspuns (pentru Antonia90):

Se gaseste in toate magazinele de cosmetice. Acum depinde daca gasesti si forma din aia. Sau poti sa ti le dai numai cu rosu din asta http://www.google.ro/......tp?/imgres
Cu plicul negru se potriveste foarte bine :)