| Buburuza2306 a întrebat:

Cum sa imi fac unghiile? Le am medii si nu am decat urmatoarele culori : alb, negru, portocaliu, roz, albastru, rosu, si verde. Modele cat mai simple va rog big grin Dau funda!

Răspuns Câştigător
| paty222 a răspuns:

1)Unghia alba cu 1/2 dungulite albastre verzi sau rosii.
2)Unghia neagra cu ocateva bulinute portocalii sau roz, sau alb cu negru.
3)Unghia verde cu ceva modele rosii happy

Iti dau un sfat, iti poti lua un sclipici si sa il aplici peste o asa alba, eu pentru scoala folosesc un sclipci roz care da foarte bine, e simplu si cu gustwinking

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| capricc a răspuns:

50 de idei iti sunt suficiente? http://fucsia.ro/......anichiura/ sunt si tendinte dar daca vrei tutorialele pas cu pas le gasesti aici prin tipuri de manichiuri http://fucsia.ro/category/frumusete/unghii/tipuri-de-manichiuri/ o sa-ti ia ceva timp sa te decizi si sa le gasesti. sunt multe rau...

| Bianca_Andreea_1997 a răspuns:

Eu zic albastru sau portocaliu verde nu e asa de frumos.

| marys1999 a răspuns:

Hey eu de obicei mi le fac albe cu punctulete albe sau rosii. Daca nu asa le poti face rosii pentru ca rosu este o culoare mai specifica femeiwinking sper ca ti.am fost de ajutor

| SoDifferent a răspuns:

Pai depinde.le poti face roz cu punctulete portocalii, negre cu punctulete albe sau inversthinking poti face flori, ursuleti cum vreibig grin Sper ca te-am ajutathappy