| anonim_4396 a întrebat:

Astazi mi-am facut unghiile in culorile : roz,verde,rosu,albastru si portocaliu (culori neon) si mi se par prea simple, ce sa mai fac ca sa para mai sofisticate?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Simple cu 5 culori? Pune tot curcubeul.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Wawwwwww! ce raspuns! mai vrei si funda?

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu.Daca ti se par simple cu 5 culori, pune toate nuantele existente.

| SaschaM a răspuns:

Ce chestii mai ai de decorat unghiile? Sa stim ce idee sa-ti dam... Sau ai numai oje?

| anonim_4396 explică (pentru SaschaM):

Sclipici in toate culorile, pietricele, floricele...tot felul de chestii...happy

| SaschaM a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti sa-ti pui pietricele si tinte in zona cuticulei, cum mi-am pus eu aici (pe unghiile mari si cele mici) http://mypsychonails.blogspot.ro/......essed.html La culorile neon, merg foarte bine cristalele.

| anonim_4396 explică (pentru SaschaM):

Merciiiiii muuuullltttt! sunt foarte dragute! mare pup kiss kiss

| SaschaM a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere! Poti sa te mai uiti pe blog daca vrei, poate te inspira cevawinking

| anonim_4396 explică (pentru SaschaM):

PUP DULCE! kiss

Răspuns utilizator avertizat