| Diix a întrebat:

Cum sa imi incretesc parul, daca parul meu este trecut cu o palma jumate de umeri(nu permanent)?

Răspuns Câştigător
| autorul a răspuns:

Hei.du-te la un coafor.acolo sigur te ajuta...eu stiam ca se poate face cu bigudiuri de permanent si cu mult fixativ. acum nu stiu daca e adevarat.si eu vreau parul cret si este cam cat al tau.:*:* >big grin

3 răspunsuri:
| CookieMonsta a răspuns:

Imparte-ti parul in 2 jumatati [ dreapta-stanga ] si fa un spic pe fiecare parte dupa care asteapta vreo 8 ore [ Eu de obicei fac asta dupa ce ma spal pe cap si inainte sa ma culc ]. Mi se pare foarte eficient. =D

| Camy333 a răspuns:

Daca te lasa parinti sau ai ondulator til poti ondula ff usor cu el

| ayzawa_3097 a răspuns:

Ar trebui sa til impletesti