| marinika_3730 a întrebat:

Cum sa imi mentin parul mai mult timp drept.eu il indrept... dar repede se onduleaza...si as vrea sa tine drept cum il fac macar o zi intreaga.

Răspuns Câştigător
| Aenoenienanonim a răspuns:

Tunde-te mai scurt.si aranjazatil in asa fel sa te aranjeze.sunt sigur ca esti frumoasa :*. bafta

7 răspunsuri:
| CarmenR a răspuns:

Foloseste ceara pentru par sau fixativ. Multa bafta!

| alexandra_8659 a răspuns:

Nu se poate, iti spun din experienta, orice ai folosi. Eu il am foarte ondulat si am incercat de vreo doua ori sa-l indrept. m-am lasat de "meseria" asta... e inutil. big grin

| traficanta a răspuns:

Da produsul ala Instyler e bun happy

Si cu placa. da`ti inainte cu ceara de par :d si apoi cu fixativ.altceva ce sa-ti zic.nu are oricum cum sa reziste o zi intreaga dar macar acolo o juma de zilaughing

| MICHAel a răspuns:

Http://www.top-shop.ro/....../index.asp sunt baiat si nu am nici o experienta in domeniu dar dupa parerea mea este destul de bun

| blondix_2931 a răspuns:

Incearca samponul netezire intensiva de la Elseve. La mine chiar functioneazawinking

| Maddi a răspuns:

Pai ai putea sa incerci un sampon si un balsam pentru indreptarewinking

| Looran a răspuns:

Nu ai ce sa ii faci, am parul ondulat si lung ma chinui 2 ore sa il indrept si dupa cateva ore mishe face ca dracu, ma trezesc la 4 dimineata sa am timp ca la 7 sa plec la scoala si am un noroc chior ca imediat cand ies eu se pune ploaia si ma fac ca un catel uuud si asa se alege prafu` de parul meu drept :-