| Alllllexandra a întrebat:

Cum sa ma vopsesc? As prefera o culoare inchisa dar nu stiu ce nuanta. Poza de profil.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa optezi pentru o nuanta calda de saten. Ai tenul deschis si un contrast prea mare nu ar da bine.

Incearca Casting Creme Gloss de la L'oreal nuanta 603. E foarte usor sa te vopsesti singura cu vopseaua asta fiind mai lichida si avand si un recipient care sa te ajute. Incepe mai intai cu radacinile de sus si dupa acopera bine tot scalpul, dupa treci la lungime si stai cu ea 25 de minute, daca vrei sa fie mai inchisa poti sa stai 30 de minute, ea se inchide cu cat stai mai mult. la fiecare spalare o sa se deschisa si nu risti sa ai o nuanta naspa in par ca la alte vopsele. Eu o reaplic la 2 luni cand mi se pare prea deschisa nuanta.
http://www.reclamalogistic.ro/......lie_11.jpg