| ellaptk a întrebat:

Saluuutt! Sa trec direct la subiect, eterna problema ce culoare sa ma vopsesc?!? Am tenul deschis si ochii albastrii, am pus o poza l profil ca sa aveti idee cam cum arat. O culoare mai inchisa decat cea pe care o am acum nu prea as vrea si nici nu cred ca mi-ar sta bine.Eu ma gandeam la o nuanta de blond insa sunt atatea si nu stiu care m-ar ^prinde^mai bine... funda happy

Răspuns Câştigător
| Fashion a răspuns:

Http://www.acasatv.ro/......-foto.html
sper sa te ajute siteul! :X mult succes!

5 răspunsuri:
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Esti draguta si asa...cred ca te-ar prinde si bonda :* succeswinking

| BbyBrunetee a răspuns:

Blondahappy

| LaMusica a răspuns:

Sincer, nu cred ca ti-ar sta bine cu o nuanta de blond platinat sau ceva deschis. Dupa parerea mea, cred ca nuanta de blond care te-ar prinde cel mai bine ar fi Strawberry Blonde. Poftim: http://www.google.ro/......tp?/imgres Sper ca te-am ajutat! Succes!