| eu_9761 a întrebat:

Cum sa slabesc la fund si picioare? Vot+funda!

Răspuns Câştigător
| DanuTzCarbon a răspuns:

Pai trebuie niste blugi sau haine mai stramte + miscare pentru obisnuita in blugi sau pantaloni sau este un aparat relax and ton cu ala toata grasimea tio tonifiaza si o face tare impotriva celulitei. E doar la 2 mil si iti mai da cateva capacele pentru zone delicate. Yo zic ca se merita ca am si eu unu si mama la 47 de ani arata ca la 32 deci e booonn

8 răspunsuri:
| 123456 a răspuns:

Pffff eu iti zic cum sa slabesti da u imi zici cum sa ma ingrasi la astea ce ai facut? plsss. de slabit uite fai genoflexiuni pentru picioare si fund eu stiu cred ca va scadea tot una :d

| ANDOO_1416 a răspuns:

Alergi faci exercitii, dar am auzit ca sunt niste benzi care te ajuta sa slabesti parca se gasesc si in supermarketuri. Funda?

| dudutm a răspuns:

Sa faci cardio.
Poti sa mergi in parc sa alergi, sau sa mergi la sala pe banda, bicicleta.sau aerobicu daca iti place.

| Lyiia_3516 a răspuns:

In fiecare zi alergi macar 3 ture de cartier.Sau 2-3 ture de scoala.Sau pur si simplu alergilaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa niste exerciti sau tine o dieta usoara, uite aici ceva www.dietapentrutine.blogspot.com

| Yoyoss a răspuns:

Este un fel de banda electrica care este de cumarat.

| fetitacuochiiverzi a răspuns:

Mai intai trebuie sa iti faci o alimentatie cat ma sanatoasa apoi, sa faci mult sport papa puphappy

| Tiberiu_Despa_1995 a răspuns:

Sincer sa fiu nu agreez deloc aparatele gen "Relax and tone" sau benzi si toate prostiile de genul asta. Cand vine vorba de slabit, cel mai bine este sa te bazezi pe execitii fizice. Intotdeauna dau rezultate, iti garantez. Nu este greu deloc sa gasesti sau chiar sa concepi un plan de exercitii, indiferent ca este jogging sau pur si simplu genoflexiuni. Ideea de baza este: No pain, no gain.