| eu_9761 a întrebat:

Cum sa slabesc la fund si picioare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din punct de vedere al alimentatiei, incearca sa elimini pe cat posibil produsele fast-food, mezelurile si alte preparate, dulciurile, chips-urile, sucurile si alte porcarii din comert si nu consuma in cantitati mari nuci, alune sau fistic.In rest, mananca incet si mesteca bine mancarea si bea minimum 2 l de apa zilnic(consumata inainte si dupa masa, in special, aceasta mentine senzatia de satietate mai mult timp). Pentru a slabi in aceste zone ajuta alergatul si exercitiile la bicicleta(in jur de 20 de minute zilnic). Succes.

4 răspunsuri:
| teodor10 a răspuns:

Bicicleta fitness

| guardianangel a răspuns:

Incearca sa alergi sa faci sport in casa cel putin 20 pe zi. Si masaj cu ulei de mazline. Mai usor cu mancare dar asta nu inseamna sa te infometezi. Bea multe lichide de preferat apa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa niste exerciti sau tine o dieta usoara, uite aici ceva www.dietapentrutine.blogspot.com

| raduconstantin11 a răspuns:

Poti vedea aici http://deslabit.cabanova.com/slabeste.html

Sunt foarte bune, sper sa te ajute