| sweetgirl_2896 a întrebat:

Cum scap de cosuri, am incercat multe creme, dar fara rezultat! dau funda.

Răspuns Câştigător
14 răspunsuri:
| 009 a răspuns:

Poti incerca sapunul cu sulf(eu asta folosesc acum) si poti sa-ti iei si o crema de la gerovital plant http://www.naturaplant.ro/produse/2318/Crema_sebo-reglatoare_purificatoare
pentru ca o sati se usuce fff tare pielea

bafta!

| missouri a răspuns:

Eu folosesc Eritroacnol. La numai 7 RON. laughing ( teleshopping muult laughing )Ti-o recomand cu placere.happy
Sau, daca ai chiar o problema, foloseste Zynerit. Este antibiotic. La folosit o prietena si da rezultate.winking Intr-adevar este cam scump, costa in jur de 35 RON.
Bafta!happy

| Asdfasdefta a răspuns:

Pai din cauza ca schimbi multe creme, tenul tau s-a obisnuit deja cu ele si nu isi mai face efectul. Cel mai indicat ar fi, sa stai o vreme fara ele, cam o saptamana. Dupa aceea incearca crema Dormaderm de la VICHY. Se aplica o data pe zi, iar intr-o saptamana se vor vedea rezultatele.
Nu uita de funda!

| MoonLight a răspuns:

Nu te mai da cu toate prostiile de pe piata ca in primul rand faci mai rau. Nu te-ai intrebat ca poate unele creme pe care le-ai folosit ti-au provocat aparitia mai multor cosuri? parerea mea: incearca ceva natural daca nu dau roade "cremele "

| music4ever a răspuns:

Ia Zineryt e bun pentru acnee dar e scump:32, 50

| υη נσ¢ ∂є ¢σριℓℓ a răspuns:

Du-te la un dermatolog.acesta iti va prescrie o reteta si intr-o luna maxin iti vor disparea

| xBeatrice a răspuns:

Storci lamaie si pui zahar si cu un tampon de fata masezi cosurile. happy o sa ti se usuce si in doua zile maxim dispar

| emillie a răspuns:

Demachiaza-te in fiecare dimineata si seara, cica asta ajuta. Dupa ce scapi de ele, sa nu ti se mai faca altele.winking

| JuStKid a răspuns:

Daca aflii da-mi si mie un msj eu tot asa m-am saturat d creme de masti naturale cu rosii cu castraveti ***...nimic nu merge ce dq sa mai facem:O

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Pai eu zic sa le spargi! Si daca faci asta sa stii ca nu doare! Iti curge putin sange, doar putin! Si stai linistit daca le spargi nu-ti apar alte cosuri!

| papushoi a răspuns:

Bunica zicea tot timpul apa si sapun... deci incearca poate iti va fi de folos

| lory_7532 a răspuns:

Stai la soarewinking
dispar repede:X

| lory_7532 a răspuns:

Stai la soarewinkingsi o sa iti dispara

| laurette21 a răspuns:

Eu am scapat de cosuri cu ajutorul produselor de la avon