| Stii_Sergiu_1992 a întrebat:

.Am o mica problema..De ceva timp am observat ca am cosuri si ca toti ceilalti am incercat sa scap de ele..Am incercat 4 creme diferite dar nu am vazut nici un rezultat..Imi dati un sfat?

Răspuns Câştigător
| わたなべ久美子 a răspuns:

Date cu zeama de lamaie seara, si stai pana dimineata fara sa te clatesti, la mine a mer. :*

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Sergiu,mergi la dermatolog; consultatie costa cam 20 lei, iti va prescrie tratament personalizat.

| ElenaSA a răspuns:

Poti sa apelezi la dermatolog.Pe vremuri se facea tratament cu injectii la Institutul Contacuzino.