| xCascavaalProblemex a întrebat:

Cum se foloseste ondulatorul de gene?

3 răspunsuri:
| HurremSultan a răspuns:

Cum se onduleaza genele perfecte – Intotdeauna incepeti ondularea genelor de la baza, continuati apoi cu partea de mijloc pentru ca varful va urma apoi in mod natural bucla facuta. Pentru separarea genelor folositi rimel. S-ar putea sa va treaca prin cap sa incalziti ondulatorul pentru ca le-a trecut si altora, dar fiti foarte atente, pentru ca un fier incalzit manevrat atat de aproape de ochi va poate transforma intr-o victima sigura. In plus firele de par sunt extrem de sensibile si le puteti arde imediat.

Mai bine optati pentru un ondulator care se incalzeste singur si va usura curbarea genelor. Il gasiti aproape in orice magazin de cosmetice sau pe internet, daca aveti un cont si stiti sa manuiti un card

| Naяutσ a răspuns:

Cred ca de asta vorbesti, nu?
http://www.cosmeticedistricom.ro/......i/6425.jpg

Deschizi ochiul si prinzi genele in ondulator, apoi inchizi ochiul si in acelasi timp strangi de el ( de undulator), stai asa un minut si gata! :D

| Inela a răspuns:

Buna! :)
http://www.youtube.com/......ttp?/watch uite aici, la minutul 3:33
Deci pursisimplu "prinzi" genele intre chestiile alea :)) si tii asa putin
Bafta! Funda? :o3