| maria456789 a întrebat:

Cum se foloseste ondulatorul?

Răspuns Câştigător
| MiKuTzZzA a răspuns:

POI...IL BAGI IN PRIZA, IL LASI SA SE INCALZEASCA...CAND SE INCALZESTE BINE...ITI IEI SUVITE DE PARI...MAI SUBTIRI DACA VREI SATI STEA BN' ONDULAT...SI LE ROTESTE PE ONDULATOR...

2 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Pai foarte simplu:dupa ce il pui in priza il lasi sa se incalzeasca destul de bine, apoi iei suvite din par dar nu prea groase si le dai dupa ondulator, dar atentie are ca un fel de clips tu trebuie ca parul sa il bagi in interior apoi rulezi parul dupa ondulator; Sper ca ai inteles cit de cit, acim depinde si ce tip de ondulator ai?

| Iuliaa_3810 a răspuns:

Si daca am cumparat un ondulator nou cu aburi. si la rezerva are o bucata de carpa, ce sa fac cu ea? sa o scot sau sa o las acolo?