| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numeste acel tip de ruj care rezista toata ziua indiferent ca mananci sau bei? Puteti sa imi spuneti si marca?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Inexistent

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut!
Țin minte că și verișoara mea avea un ruj verde, care la aplicare era roșu, m-am mirat că după asta s-a spalat pe dinți și nu s-o luat nimic.
@ʎpooɯ are dreptate, merită fundă.

| Tinna666 a răspuns:

Waterproof

| SteffiSteff a răspuns:

Ba da exista. Se numeste ruj waterproof iar ca marca ti-as recomanda de la Maybelline, Mascara sau Melkior. Le poti folosi cu incredere! Bafta!winking