| kRyPToNftw a întrebat:

Cum se numeste noua freza a lui Connect-r in noul sau videoclip "Love is The Way"?! DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

''Sunt tigan''

| InVisible99 a răspuns:

Merci,asa am aflat ca a aparut clip la aceasta melodie laughing, referitor la freza cand mergi sa te tunzi mergi cu o poza ceva tongue oricum si Smiley e tuns in genul si majoritatea oh go on

| Kyoki a răspuns:

Buna! Noua freza a lui Connect-r se numeste tunsoare in V pentru. baieti.

| Sebastian33 a răspuns:

Se numeste Undercut. Si nu trebuie sa folosesti neaparat placa de par.E un fel de ceara care daca te dai cu ea pe par til intareste. Se numeste WAX.