| Dorinelll a întrebat:

Cum pot sa imi fac freza ca a lui Connect-r din love is the way? Adica etapele... Funda!happy

4 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Bun! Aici iti pot expli ca caci si eu am fost tuns exact la fel.Pai la inceput te ia scurt pa margini.Trebuie sa ai bretonul destul de mare.Cu masina de tuns ti-o pune direct in breton mai mult pe partea stanga daca nu ma insel, si astfel parul iti va veni intr-o parte ca si a lui Connect-r.si in spate, cu placa ti-l intinzi, si ii dai ce forma doresti.Succes!

| Dorinelll explică (pentru fuzzer):

Bine,dar cum ii spun sa ma tunda?

| fuzzer a răspuns (pentru Dorinelll):

PE margini scurt, in fata iti pune masina pana cand bretonul va cadea pe-o parte, si apoi ti-l intinde cu placa, ce asa mare smecherie?

| XxMaRiuSsxX a răspuns:

La un Hair Stylist
minim 50 de lei