| AvalohAlyn a întrebat:

Cum va imbracati la scoala? Cum sa ma imbrac cat mai nice si frumos la scoala. Aveti ceva idei? Vreau sa atrag putin atentia.In mod pozitiv.

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Mergi în bermude și o cămașă cu gulerul ridicat.

Sau cum am făcut eu, am mers cu blugi negrii, skateri sau adidași normali, o cămașă peste un tricou, maieu, dacă e peste tricou poate fi descheiată, în carouri, sau un tricou simplu puțin mai lărguț dar să fie mai frumos. Eu mai mult purtam ori tricouri negre, albe cu diferite chestii pe ori mov, portocaliu și mai am cu diverse formații.

33 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:X
sau mai simplu un tricou roz pana la genunchi pe care sa il acoperi cu coliere sau sa il sfasii medieval, palarie de peter pen, si pantaloni de trei sferturi negri

| KamaSutra a răspuns:

Eu mai mereu port blugii(multumesc ca s-au inventat), un tricou cu un mesaj sau un desen funny si o camasa de blugi sau geaca de piele si intotdeauna tenesi big grin simplu dar de efect
Imbraca-te cum vrei si in asa fel incat sa te simti bine.
In liceul meu, nu exista mare strictete in ceea ce priveste vestimentatia deci toti se imbraca cum vor happy

| mishairy a răspuns:

Casual, nu sport si nici elegant. Fii intre. Eu iti recomand o geanta din piele pentru barbati care da o notta frumoasa tinutei http://www.manier.ro/geanta-piele-neagra-gb012.html